Club One


Club One klient on Hera Salongides alati teretulnud. Sind on ootamas ikka mõni põnev hooldus või sooduspakkumine.
Tule Hera Salongi ja Sul on võimalus hakata Club One kliendiks. Naudi oma privileege juba täna!

Club One boonuspunkte saate koguda kõikides Hera Salongides nii maal kui merel.

CLUB ONE PAKKUMISED!* 

Tallink City Hotellis ja Tallink Spa & Conference Hotellis: 

Sothys Energizing intensiivnäohooldus ja kingituseks tasuta silmaümbruse hooldus

Intensiivhooldus Siberi ženšenniga annab nahale sära ja energiat ning toob välja selle loomuliku ilu. Kosmeetik valmistab personaalse, just kliendi naha vananemisastmele sobiliku, seerumi ja Siberi ženšenni kontsentraadi segu. Läbi terve hoolduse saab nautida Digi-Esthétique Sothyse poolt patendeeritud erimassaaživõtteid, mis teevad hoolduse eriti lõõgastavaks ja tõhusaks. Tulemuseks märkimisväärne toime juba peale esimest hooldust! Universaalne hooldus: sobib kõigile nahatüüpidele, igas vanuses, nii naistele kui meestele. Kingituseks: silmaümbruse hooldus, mis vähendab tumedaid silmaaluseid,turseid ja kortsukesi. Spetsiaalselt silmaümbruse piirkonnale mõeldud hooldus, mis aitab vähendada väsimuse ja vananemise ilminguid.
90 min 80.00 €

Sothys personaalne salendav kehahooldus ja kingituseks tasuta värskendav näohooldus

Täiuslik Sothyse salendav kehahooldus, mis ravib kõiki tselluliidi tüüpe. Eksklusiivne kehahooldusprogramm on efektiivne ning samas lõõgastav. Hooldus algab salendava kooriva/mähisega. Kooriv kreem eemaldatakse duši all. Selle järel kantakse kehale intensiivsete võtetega problemaatilistesse piirkondadesse rasvarakke vähendav seerum. Sellele järgneb trimmiva massaažiemulsiooniga salendav massaaž. Hoolduse lõpus kantakse kehale salendav aktivaator, seejärel salendav 24 h kreem. Kingituseks: kiire, üliniisutav näohooldus koos massaažiga Näonaha puhastamine, toniseerimine, massaaž. Sügavniisutav mask, silmakreem ja näokreem.
75 min 75.00 €

Sothys värskendav erihooldus meestele ja kingituseks tasuta silmaümbruse hooldus

Sobib kõikidele nahatüüpidele. Baashooldus meestele väljutab toksiine, muudab jume laitmatuks, naha nõtkemaks ning lõõgastab.Hooldus sisaldab naha puhastamist, C-vitamiiniga kummimaski, lõõgastavat massaaži ja vananemisvastast seerumit. Kingituseks: silmaümbruse hooldus, mis vähendab tumedaid silmaaluseid,turseid ja kortsukesi. Spetsiaalselt silmaümbruse piirkonnale mõeldud hooldus, mis aitab vähendada väsimuse ja vananemise ilminguid.
45 min 50.00 €

Resurfacing peeling care - intensiivne kooriv näohooldus ja kingituseks silmaümbruse hooldus

Spetsiaalselt iluekspertide poolt välja töötatud nahka uuendav hooldus, mis sobib kõikidele näonaha- tüüpidele. Hooldus sisaldab 2 etapilist koorimist: mikrolihvimine naturaalse korundumi mikrokristallidega ja kerge happekoorimine. Järgneb lõõgastav massaaž tasakaalustava palsamiga, mis neutraliseerib PH taseme ning rahustab näonahka. Hoolduse lõpus kantakse hapnikuga rikastav mask. Kingituseks: silmaümbruse hooldus, mis vähendab tumedaid silmaaluseid, turseid ja kortsukesi. Spetsiaalselt silmaümbruse piirkonnale mõeldud hooldus, mis aitab vähendada väsimuse ja vananemise ilminguid.
55 min 60.00 €

 

*Pakkumised kehtivad kuni 31.05.2017

Kui Te veel ei ole liitunud Club One`i püsikliendi programmiga,
siis saate seda teha TASUTA siin: Liitumine